Lovela – płyn do prania

W życiu młodych rodziców pojawia się wiele produktów, o których wcześniej nie słyszeli, a kiedy już się pojawiają, to zostają na długo, tak też działa lovela płyn do prania. Przed potomstwem zazwyczaj słyszeli o nim jedynie alergicy, natomiast wśród rodziców mało kto nie będzie potrafił powiedzieć, czym jest tenże płyn do prania. A jest niezbędnikiem!

Niemowlęta i małe dzieci mają wyjątkowo wrażliwą i delikatną skórę. Dlatego kąpiemy je w delikatnych, hipoalergicznych płynach i mydłach, i tak też powinniśmy postępować z ich odzieżą. Lovela płyn do prania, to wyjątkowy produkt stworzony specjalnie z myślą o wrażliwej skórze małych brzdący.

Płyn do prania lovela jest odpowiedni również dla skóry alergicznej

Płyn możemy kupić w wersji dedykowanej do prania białych lub kolorowych ubrań. Występuje w dwóch wielkościach opakowania. Z serii loveli możemy również zakupić proszek do prania lub płyn do płukania tkanin (również w wersjach białej i kolorowej). Nic nie stoi na przeszkodzie, by w loveli prać również ubrania pozostałych członków rodziny. Dodatkowym bonusem jest to, że płyn pięknie pachnie.

Dodaj komentarz