Tak właśnie wyglądały jakiś czas temu wszystkie maszyny. Z boku dużego pudła sterczała – jakby jedna ręka. W rzeczywistości była to korba, którą wprawiało się w ruch bębny maszyny. Te zatrzymywały się same. Tak, aby ich wynik był niemożliwy do odgadnięcia.  Symbole, które pojawiały się na ekranie wyświetlacza to zazwyczaj były różne owoce (rzadko kiedy zastępowały je diamenty). Taki krótki opis wystarczy, aby każdy, nawet nigdy nie intersujący się grami hazardowymi, wiedział jak wygląda maszyna hazardowa. Obecne sloty różnią się od tych pierwszych maszyn, które pojawiły się ponad sto lat temu.

Klasyczny automat hazardowy ma zazwyczaj 3 lub 5 bębnów i od kilku do kilkunastu symboli. Ile jest możliwych kombinacji układów można więc łatwo policzyć. Ile z tego układów wygrywa i jakie to są wielkości podana nam maszyna. Jeden obrót to jedna możliwość wygranej. Im większa wartość za spina, tym większa możliwa wygrana.

Sloty oferowane online są bardziej zaawansowane niż klasyczne maszyny. Takie możliwości daje internet. Ich podstawy działania są  dokładnie takie same, ale wygląd – zupełnie inny. Niektóre nawet mają grafikę 3D. Zamiast owoców wyskoczą nam różne grafiki – z motywami bajek, filmów, wampirami, samochodami i inne.

Jednoręki bandyta charakteryzuje się wysoką wypłacalnością sięgającą zazwyczaj nawet 98%. Wygrane nie są rekordowe, ale za to dość częste. Główne wygrane nieraz sięgają kilkunasty czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Prosty jednoręki bandyta to dobry wybór na początek zabawy w gry hazardowe – łatwa gra, która nie wymaga znajomości zawiłych zasad.

Kategorie: gry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *